Участь вершників кінно-спортивного комплексу ДБТУ в етапі Кубку України з подолання перешкод

10–13 серпня 2023 року у м. Жашків Черкаської області відбулися важливі змагання року з кінного спорту – ЕТАП КУБКУ УКРАЇНИ з подолання перешкод.

Вершники кінно-спортивного комплексу ДБТУ гідно представили Харківську область на Всеукраїнських змаганнях. Завдяки довготривалим і кропітким тренуванням наші вершники змогли досягти високих результатів: Іващенко Дмитро посів І місце, Грінченко Анастасія зайняла IV місце та виконала норматив І розряду (маршрут 125 см), а Захарченко Катерина пройшла турнір протягом трьох днів і зайняла декілька призових місць!

Переможців і призерів турніру особисто привітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

«Наші спортсмени, їхні батьки та колектив кінно-спортивного комплексу щиро вдячні керівництву Державного біотехнологічного університету за активну допомогу і підтримку молодих спортсменів у край складних умовах, віру в наші сили та майбутнє нашої держави» − зазначили призери.

Сердечно вдячні спортсменам за чудовий виступ і високі результати і бажаємо подальших перемог!!!