Міжнародне співробітництво та академічна мобільність

З лютого 2016 р. кафедра управління земельними ресурсами та кадастру є координатором співпраці з громадською організацією «УніЯ».
Студенти, які пройшли літню мовну практику у Польщі, отримують два сертифікати: перший – про знання базового рівня польської мови, а другий – підтвердження того, що вони працювали і мають практичний досвід роботи в Польщі. Ці сертифікати дають їм змогу далі поглиблювати свої знання з польської мови, а також працювати за кордоном, маючи при собі позитивну рекомендацію.

Відповідно до програми міжнародного науково-педагогічного стажування викладачі кафедри професор І.В. Кошкалда, доценти О.В. Князь, Д.О. Гопцій, О.А. Домбровська, О.М. Трегуб, асистент К.В. Шелудько проходили стажування у форматі International Staff Training Week у рамках міжнародної освітньої програми Erasmus+ у Вищому професійному державному університеті в м. Ниса (Республіка Польща).

У травні 2019 р. завідувач кафедри Ірина Віталіївна Кошкалда проходила стажування у Вищому професійному державному університеті в м. Ниса (Республіка Польща) в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+. У ході стажування професор І.В. Кошкалда читала лекції на архітектурному факультеті університету.

У листопаді – грудні 2019 р. на базі кафедри проведено наукові та методичні семінари для викладачів, аспірантів та магістрів з експертами Чеського університету природничих наук (м. Прага).

Сьогодні викладачі кафедри беруть участь у проектах за такими темами:

  • «Політика сталого розвитку: досвід країн ЄС» у рамках Чеського проекту “Зміцнення наукового потенціалу і співпраці українських університетів в АгроНаукових галузях”, 2019 – 2021 рр., 25.11.2020 р., (керівник – Н.В. Стоянець, Сумський національний аграрний університет, відповідальні виконавці: І.В. Кошкалда– ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, Т.В. Пімоненко – Сумський державний університет)
  • «Новий підхід до оцінки земельних ділянок, заснований на показниках, на підтримку сталого об’єднання земель: український контекст» у рамках Чеського проекту “Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні”, 2019-2021 рр., 25.11.2020 р., (керівник – А.С. Попов, відповідальний виконавець – О.М. Трегуб)
  • «Витрати, вигоди та перешкоди на шляху впровадження та збереження польових захисних смуг в українському сільському господарстві» у рамках Чеського проекту “Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні”, 2019-2021 рр., 25.11.2020 р. (керівник – А.С. Попов, В.М. Полях та В.В. Тимошевський – відповідальний виконавець)
  • «Вдосконалення нормативної грошової оцінки міських земель в екологічному контексті» у рамках Чеського проекту “Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні”, 2019-2021 рр., (керівник – А.С. Попов, О.М. Трегуб – відповідальний виконавець)